Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality
 
 
2011
 
 
 
 
Foto z tréninku 
Pár fotek z tréninku 25.5.2011 najdete zde
 
Videa z tréninků
Nová videa z tréninků i závodů v sekci Videa z agilitění
 
Tréninky
Přidány termíny tréninků do rozpisu
 
Kurz pro začátečníky
 
Nový kurz pro začátečníky  zahájíme v dubnu, bude omezen počet míst, proto se můžete přihlašovat již nyní na email bara.kitten@seznam.cz kurz je vhodný pro štěňátka od 4 měsíců a uplné a zčátečníky jak psy tak psovody.více informací ne emailu.
Barbora Mikušová
 
 
Tréninky Březen
 
Tréninky budou probíhat v koňské hale na Čeladné, v areálu Horse Ranch Prosper.Ve středu 2.3. se převážejí překážky do haly na Čeladné..Tréninky budou probíhat pravdepodobne dvakrát týdně. Pro začátečníky pod mým vedením, pro poklročilé po vedením Terezy Králové(účastnice Evropského poháru 2010 http://agidogs.ic.cz/ ). Kdo by měl o tréninky zájem napiště mi na Facebooku nebo na email (bara.kitten@seznam.cz) a ja vám budu zasílat termíny tréninků. Na tréninky je nutno se přihlašovat.

Barbora Mikušová

Naši agiliťáci

Protřídila jsem sekci naši agiliťáci, kdyby jste měli někdo zajem tam byt zveřejnění se svým pejskem, nebo jen pejsek pošlete fotografie a údaje na bara.kitten@seznam.cz

 
 
 
Červen
Vystoupení
Ve dnesch 4. a 5.6 se koná vystoupení v pátek ve F-M a v sobotu v Janovicích v odpolendích hodinách kdo by měl zájem se zůčastnit ukázky agility nebo nějakého jinéjo sportu(tanec, frisbee, poslušnost, obrany, )napište mi na mejl a já vám pošlu další informace (bara.kitten@seznam.cz)
 
Květen

 

 

Přihlašování na tréninky

Od tohoto týdne se na treninky bude přihlašovat pomoví návštěvní knihy, trenink se bude konat za minimálni účasti 3 týmů,kteří musí být přihlášeni den předem do 22:00 pokud nebude dostatečný počet týmů trenink se ruší..

Info o platbách

Na léto jsme se rozhodli že nebudeme dělat kurzy, protože většina lidí různě přes léto odjíždí na dovolené... takže prozatím zvölíme systém permanentek. Můžete si buď zaplatit na 5 nebo 10 hodin, Cena hodiny je 80 Kč,

Permanentka na 5 h - 400 Kč

Permanentka na 10 h - 800 Kč

Takže si přineste penízky:-) zdraví a těší se na trenink Barča

 

16.5. se trénink agi nekoná!


9.5.se agility ruší kvůli počasí!
 

Duben
 

19.4.2010 Fotky z 18.4. od Markéty Svobodové ZDE
Aktualizace našich agilitˇáků. Kdo tam chce být, pošlete info s fotkou na neckarovasimona@seznam.cz
18.4.2010 tréninky budou každou neděli od půl šesté. Za špatného počasí se tréninky ruší. když si nebudete jisti, volejte Barči.